NORA rechten in de wiki: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
(bureaucraten toegevoegd) |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| Geregistreerde gebruikers (met bevestigd mailadres!) || Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden | | Geregistreerde gebruikers (met bevestigd mailadres!) || Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden | ||
|- | |- | ||
| | | Bureaucraten || Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden | ||
|- | |- | ||
| [[ | | Projectleden van [[werkgroepen]]|| Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden, nieuwe pagina's aanmaken | ||
|- | |||
| [[NORA Beheer]]||Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden, nieuwe pagina's aanmaken, pagina's goedkeuren, pagina's wissen/verplaatsen, leden toewijzen aan groepen, bestanden hernoemen/verwijderen | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Over NORA]][[Categorie:Over NORA-wiki]] | [[Categorie:Over NORA]][[Categorie:Over NORA-wiki]] |
Versie van 22 okt 2014 11:32
Wie | Wat |
---|---|
Niet-ingelogde gebruikers | Alle goedgekeurde pagina's bekijken |
Geregistreerde gebruikers (met bevestigd mailadres!) | Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden |
Bureaucraten | Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden |
Projectleden van werkgroepen | Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden, nieuwe pagina's aanmaken |
NORA Beheer | Alle pagina's bekijken (ook conceptversies), reageren op overlegpagina's, pagina's wijzigen naar conceptversie, bestanden uploaden, nieuwe pagina's aanmaken, pagina's goedkeuren, pagina's wissen/verplaatsen, leden toewijzen aan groepen, bestanden hernoemen/verwijderen |