Nieuws:Nieuwsbericht-00015: verschil tussen versies
Nieuw nieuwsbericht |
k Tekst vervangen - "Gebruiker:NORA Beheer" door "NORA Beheer" |
||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
|Publicatiedatum=2025-07-08 | |Publicatiedatum=2025-07-08 | ||
|Inhoudelijk eigenaar=NORA Beheer | |Inhoudelijk eigenaar=NORA Beheer | ||
|Pagina Inhoudelijk eigenaar= | |Pagina Inhoudelijk eigenaar=NORA Beheer | ||
|Contactpersoon=Anita Langenacker | |Contactpersoon=Anita Langenacker | ||
|Gebruikersnaam contactpersoon=ALangenacker | |Gebruikersnaam contactpersoon=ALangenacker | ||
Versie van 2 okt 2025 16:24
8 juli 2025 - Forum Standaardisatie heeft twee openbare consultaties geopend die van belang zijn voor iedereen die zich bezighoudt met digitale uitwisseling en standaardisatie binnen de overheid. Reageren kan tot en met 5 augustus 2025.
Er ligt een voorstel om deze specificatie verplicht te stellen voor overheidsorganisaties. Het is een leveranciersneutrale standaard voor de gestructureerde uitwisseling van gebeurtenisgegevens, die digitale samenwerking tussen overheden bevordert.
Meer informatie en reageren kan via de pagina Consultatie
Bij deze consultatie wordt voorgesteld om de verplichting voor overheden te behouden bij toepassing van de nieuwe versie van de API Design Rules. Deze set richtlijnen ondersteunt een uniforme en consistente ontwikkeling van REST API’s binnen het overheidsdomein.
Meer informatie en reageren kan via de pagina Consultatie
6 maart 2026 11:46:11
8 juli 2025 14:30:30
6 maart 2026 11:46:11
3
Informatief
8 juli 2025