Op de hoogte blijven: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(categorie Over NORA Familie) |
(met recente wijzigingen) |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
|- | |- | ||
| [[RSS-feeds NORA]] || bijhouden van wijzigingen van een bepaalde groep pagina's, evt. embedden || mensen die NORA integreren in hun eigen architectuur of webomgeving | | [[RSS-feeds NORA]] || bijhouden van wijzigingen van een bepaalde groep pagina's, evt. embedden || mensen die NORA integreren in hun eigen architectuur of webomgeving | ||
|- | |||
| [[Speciaal:RecenteWijzigingen]] || bijhouden van alle (kleine en grote) wijzigingen op noraonline.nl || NORA Beheer, hyper-nieuwsgierigen | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Over NORA Familie]] | [[Categorie:Over NORA Familie]] |
Versie van 18 mei 2020 18:28
Er zijn verschillende manieren om op de hoogte te blijven van wat er gebeurt bij NORA:
Middel | doel | doelgroep |
---|---|---|
Pagina actueel | bijhouden nieuws & agenda | regelmatige bezoekers noraonline |
Twitter @NORArchitectuur | bijhouden van oproepen, evenementen en belangrijk nieuws | twittergebruikers |
LinkedIn groep NORA | directe discussie met meerdere participanten | LinkedIn-gebruikers |
Persoonlijke volglijst | op de hoogte blijven van wijzigingen aan specifieke pagina's | (on-)regelmatige bezoekers noraonline |
Nieuwsbrieven NORA | bijhouden van oproepen, evenementen en belangrijk nieuws | iedereen met een mailadres |
RSS-feeds NORA | bijhouden van wijzigingen van een bepaalde groep pagina's, evt. embedden | mensen die NORA integreren in hun eigen architectuur of webomgeving |
Speciaal:RecenteWijzigingen | bijhouden van alle (kleine en grote) wijzigingen op noraonline.nl | NORA Beheer, hyper-nieuwsgierigen |