Overleg:Aanbevelingen voor IAM in het ontwerp van een dienst: verschil tussen versies
Uit NORA Online
(v2) |
(vz) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
− | Aktie: Deze pagina overlapt sterk de pagina met de gedrags- en objectmodellen en de definities van de pagina [[Begrippen IAM]], onderzoek combinatie gedrags- en objectmodellen met deze pagina. | + | Aktie: Deze pagina overlapt sterk de pagina met de gedrags- en objectmodellen en de definities van de pagina [[Begrippen IAM]], onderzoek combinatie gedrags- en objectmodellen met deze pagina. Verwijzing opnemen naar gedragsmodel bij de betreffende platen. |
− | Aktie: bij AP28 betrouwbaarheidsniveau van de dienst benoemen | + | Aktie: bij AP28 betrouwbaarheidsniveau van de dienst benoemen en doelgroep toevoegen (burgers, bedrijven, medewerkers). Vanuit toegangverlenen is betrouwbaarheidsniveau nodig. |
+ | |||
+ | Aktie: Bij inleiding toevoegen dat het om een dienst gaat en personen en nog niet over andere entiteiten, van dienstafnemer (buiten de organisatie) naar dienstaanbieder. | ||
+ | |||
+ | Aktie: Toegang verlenen wordt toegangsbeheer (Eric) |
Versie van 14 okt 2020 om 11:32
Aktie: Deze pagina overlapt sterk de pagina met de gedrags- en objectmodellen en de definities van de pagina Begrippen IAM, onderzoek combinatie gedrags- en objectmodellen met deze pagina. Verwijzing opnemen naar gedragsmodel bij de betreffende platen.
Aktie: bij AP28 betrouwbaarheidsniveau van de dienst benoemen en doelgroep toevoegen (burgers, bedrijven, medewerkers). Vanuit toegangverlenen is betrouwbaarheidsniveau nodig.
Aktie: Bij inleiding toevoegen dat het om een dienst gaat en personen en nog niet over andere entiteiten, van dienstafnemer (buiten de organisatie) naar dienstaanbieder.
Aktie: Toegang verlenen wordt toegangsbeheer (Eric)