Planning updates lijsten Forum Standaardisatie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Placeholder aangemaakt) |
(inhoud terug geplaatst na goedkeuring versie met placeholder) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | ==Planning updates lijsten Forum Standaardisatie == | ||
Jaarplanning 2018, de meest actuele jaarplanning staat onderaan de pagina [https://www.forumstandaardisatie.nl/content/toetsen-van-standaarden Toetsen van standaarden bij Forum Standaardisatie]. | |||
Planning updates lijst najaar 2018 | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Activiteit | |||
|- | |||
| uiterlijk 30 april 2018 || Aanmelding van standaard voor opname, wijziging of verwijdering | |||
|- | |||
| Binnen 3 wk na aanmelding || Intakegesprek met de aanmelder | |||
|- | |||
| 18 juni || Forum Standaardisatie besluit over inbehandeling nemen | |||
|- | |||
| Eind juni || Bijeenkomst expertgroep | |||
|- | |||
| Juli || Opstellen expertadvies | |||
|- | |||
| 6 aug - 10 sept || Expertadvies in openbare consultatie | |||
|- | |||
| 11 sept tot 18 sept || Expertadvies en reacties uit de consultatie worden verwerkt tot een advies aan het Forum Standaardisatie | |||
|- | |||
| 10 oktober || Forum Standaardisatie stelt het advies aan het Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) vast | |||
|- | |||
| datum nog onbekend || Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) neemt besluit | |||
|} | |||
Planning updates lijst voorjaar 2019 | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Activiteit | |||
|- | |||
| uiterlijk 22 oktober 2018 || Aanmelding van standaard voor opname, wijziging of verwijdering | |||
|- | |||
| binnen 3 wk na aanmelding || Intakegesprek met de aanmelder | |||
|- | |||
| 13-dec-18 || Forum Standaardisatie besluit over in behandeling nemen | |||
|- | |||
| eind januari 2019 || Bijeenkomst expertgroep | |||
|- | |||
| begin februari 2019 || Opstellen expertadvies | |||
|- | |||
| 23 februari tot 23 maart || Expertadvies in openbare consultatie | |||
|- | |||
| 23 maart tot 30 maart || Expertadvies en reacties uit de consultatie worden verwerkt tot een advies aan het Forum Standaardisatie | |||
|- | |||
| 25-apr || Forum Standaardisatie stelt het advies aan het Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) vast | |||
|- | |||
| datum nog onbekend || Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) neemt besluit | |||
|} |
Versie van 5 okt 2018 09:25
Planning updates lijsten Forum Standaardisatie
Jaarplanning 2018, de meest actuele jaarplanning staat onderaan de pagina Toetsen van standaarden bij Forum Standaardisatie. Planning updates lijst najaar 2018
Datum | Activiteit |
---|---|
uiterlijk 30 april 2018 | Aanmelding van standaard voor opname, wijziging of verwijdering |
Binnen 3 wk na aanmelding | Intakegesprek met de aanmelder |
18 juni | Forum Standaardisatie besluit over inbehandeling nemen |
Eind juni | Bijeenkomst expertgroep |
Juli | Opstellen expertadvies |
6 aug - 10 sept | Expertadvies in openbare consultatie |
11 sept tot 18 sept | Expertadvies en reacties uit de consultatie worden verwerkt tot een advies aan het Forum Standaardisatie |
10 oktober | Forum Standaardisatie stelt het advies aan het Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) vast |
datum nog onbekend | Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) neemt besluit |
Planning updates lijst voorjaar 2019
Datum | Activiteit |
---|---|
uiterlijk 22 oktober 2018 | Aanmelding van standaard voor opname, wijziging of verwijdering |
binnen 3 wk na aanmelding | Intakegesprek met de aanmelder |
13-dec-18 | Forum Standaardisatie besluit over in behandeling nemen |
eind januari 2019 | Bijeenkomst expertgroep |
begin februari 2019 | Opstellen expertadvies |
23 februari tot 23 maart | Expertadvies in openbare consultatie |
23 maart tot 30 maart | Expertadvies en reacties uit de consultatie worden verwerkt tot een advies aan het Forum Standaardisatie |
25-apr | Forum Standaardisatie stelt het advies aan het Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) vast |
datum nog onbekend | Overheidsbreed Beleidsoverleg Digitale Overheid (OBDO) neemt besluit |