Sandbox:contactgegevens

Uit NORA Online
Versie door Wendy Pragt (Overleg | bijdragen) op 25 feb 2020 om 14:05 (contactpersonen architecturen])

(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar: navigatie, zoeken


Deze pagina is in opbouw. Kom later terug om het resultaat te zien of neem contact op met nora@ictu.nl als je mee wilt werken aan de eerste concepten.

Dit is de csv: csv

architectuurEen beschrijving van een complex geheel, en van de principes die van toepassing zijn op de ontwikkeling van het geheel en zijn onderdelen.ContactgegevensContactpersoon
AORTA (Landelijke infrastructuur voor berichtuitwisseling in de zorg)tesink@vzvz.nlWouter Tesink
Architectuur strafrechtketen (Astra)r.l.wouters@minjenv.nlRenzo Wouters (J&V)
Architectuur Vreemdelingenketenm.j.zijderveld@minvenj.nlMarianne Zijderveld
Concernarchitectuur Logiusservicecentrum@logius.nlRichard Bor
CORA (COrporatie Referentie Architectuur)a.devries@lefier.nlArjen de Vries
DERA (Digitale Erfgoed Referentie Architectuur)Bram Gaakeer (OC&W)
EAR (EnterpriseArchitectuur Rijksdienst)postbusear@rijksoverheid.nl
GEMMA (Gemeentelijke ModelArchitectuur)gemmaonline@vng.nl / Theo.Peters@vng.nlTheo Peters
HORA (Hoger Onderwijs Referentie Architectuur)horabeheer@gmail.comAnton Opperman
KarWeI (Ketenarchitectuur Werk en Inkomen)info@bkwi.nl, 088 751 37 00Willem Kossen
LIDA (Langdurige-zorg InformatieDomeinArchitectuur)rkroese@zinl.nl, 06-10400278Rob Kroese
MARA (Model Architectuur voor Rijks Archiefinstellingen)ine.reijnders@nationaalarchief.nlIne Vrenken-Reijnders
MARIJ (ModelArchitectuur Rijksoverheid)postbusear@rijksoverheid.nlPeter Bergman
MARTHE (Model Architectuur RijksToezichts- en HandhavingsEenheden)ben.zwartveld@ilent.nlBen Zwartveld
PETRA (Provinciale EnTerprise ReferentieArchitectuur)dw.zweers@Overijssel.nlDerkjan Zweers
PURA (Publieke gezondheid Referentie Architectuur)Lgroenewegen@ggd.amsterdam.nlLaurens Groenewegen
Referentiearchitectuur JeugdketensR.Luyten@rvdk.nlRene Luyten
ROSA (Referentie Onderwijs Sector Architectuur)info@edustandaard.nl, b.gaakeer@minocw.nlLaura Braam (beheer)
Bram Gaakeer (Gebruikersraad
OCW)
Triple Ainfo@sambo-ict.nlsaMBO-ICT
VeRa (Veiligheidsregios Referentie Architectuur)s.mcewan@vnog.nlSandra McEwan-Verver
VERA (Volkshuisvesting Referentie Architectuur)jan.fock@vestia.nlJan Fock (voorzitter bestuur VERA)
WILMA (Waterschaps Informatie & Logisch Model Architectuur)WILMA@hetwaterschapshuis.nlAnita Langenacker
ZiRA (Ziekenhuis Referentie Architectuur)meijboom@nictiz.nlGerda Meijboom