API-contactpersonen

Uit NORA Online
Ga naar: navigatie, zoeken

De volgende overheidsorganisaties zijn actief met het werken met en /of ontwikkelen van API's:

Organisatie Contactpersoon e-mail API-publicatie Toelichting
CBS Dennis Ramondt d.ramondt@cbs.nl
RvIG Andre de Kok andre.deKok@rvig.nl
RVO Marc Vermeulen marc.vermeulen@rvo.nl
Gemeente Amsterdam NN datapunt@amsterdam.nl https://api.data.amsterdam.nl/api/
Gemeente Haarlem Eelco Hotting ehotting@haarlem.nl
Gemeente Breda Nils Vissenberg njm.vissenberg@breda.nl Tot dusver hebben we enkel een demo-inrichting gedaan in de cloud (nlx.gemeente.io). Hierbij hebben we API’s gepubliceerd en geconsumeerd (coördinaten uit een dataset - ontsloten via NLX - getoond op een kaartje).

De Bredase Azure-omgeving (en het beheer daarvan) is nog niet in het stadium waarbij we NLX in productie kunnen draaien.

Gemeente Den Haag Arjen Monster arjen.monster@denhaag.nl
CJIB Ian Duijff i.duijff@cjib.nl
DUO Hennie Bulstra hennie.bulstra@duo.nl https://onderwijsdata.duo.nl/
RIVM Pascal Thuis pascal.thuis@rivm.nl Namens de DienstEen afgebakende prestatie van een persoon of organisatie (de dienstverlener), die voorziet in een behoefte van haar omgeving (de afnemers). Vaccinvoorziening en Preventieprogramma's (DVP)
RWS Jos Schreur jos.schreur@rws.nl
KvK Reeuward Bousema reeuward.bousema@kvk.nl [API-catalogus]
RDW Gert Stel gstel@rdw.nl [Gekentekende voertuigen API]
Kadaster Mickel Langeveld mickel.langeveld@kadaster.nl
GeoNovum Frank Terpstra f.terpstra@geonovum.nl
Logius Pieter Hering pieter.hering@logius.nl
VNG Henri Korver henri.korver@vng.nl
WeGo4IT Sjef van Leeuwen sjef.van.leeuwen@wigo4it.nl
TNO Berry Vetjens berry.vetjens@tno.nl
Omgevingswet - DSO NN [DSO API-register]
Ondernemersplein NN [Ondernemersplein API]


Hét Nationale platform waar API's te vinden zijn is Developer.Overheid.nl (DON)

Daarnaast is er ook een Logius-overzicht van vindplaatsen. Die zijn ook hierboven gepubliceerd.