Overleg:Expertgroep Digitale Identificatie en authenticatie/2020-04-23
M.M.Vos (overleg)Tip: je kunt dit verslag veel leesbaarder maken door:
- een kop te gebruiken voor elk agendaonderdeel ipv een genummerde bullet. Dat geeft je genoeg ruimte om onder de kop te beschrijven wat er is gebeurd.
- de bijlagen niet (alleen) onderaan te plaatsen en bij het agendapunt te zetten (bijgevoegd), maar de link naar het bestand direct in het agendapunt te zetten.
Voorbeeld, in plaats van:
- Bespreking informatiemodel voor de toekomst:
- Het doel is om te komen tot een integraal model voor IAM: zowel voor Objecten als voor Gedrag, gemodelleerd in ArchiMate op de wijze die Wim Schut heeft laten zien (bijgevoegd) en dat voor alle 5 de bollen uit ons IAM model.
- Eric presenteert een overzicht (bijgevoegd).
- Iedereen wordt gevraagd om binnen zijn organisatie of netwerk na te gaan of daar al een geschikt IAM-informatiemodel beschikbaar is. Er is immers al heel veel materiaal over IAM.
- We kunnen/mogen materiaal van Archi XL hergebruiken (bijgevoegd).
Kies je voor:
Bespreking Informatiemodel van de toekomst[bewerken]
- Eric presenteert een Bestand:NORA Informatiemodel IAM 20apr20.odp.
Contactpersoon:
Contact:
Gewijzigd:
Verplichting:
Beheerregime:
Fase: