Sandbox:contactgegevens

Uit NORA Online
Ga naar: navigatie, zoeken


Deze pagina is in opbouw. Kom later terug om het resultaat te zien of neem contact op met nora@ictu.nl als je mee wilt werken aan de eerste concepten.

Dit is de csv (alleen architecturen die daadwerkelijk contactpersoon en/of gegevens hebben staan hier vermeld): csv

architectuurStatus actualiteitContactgegevensContactpersoon
VERA (Volkshuisvesting Referentie Architectuur)Actueeljan.fock@vestia.nlJan Fock (voorzitter bestuur VERA)
Duurzaam Informatiestelsel Zorg ReferentieArchitectuur (DIZRA)ActueelRené Hietkamp
DERA (Digitale Erfgoed Referentie Architectuur)ActueelBram Gaakeer (OC&W)
Concernarchitectuur LogiusActueelservicecentrum@logius.nlRichard Bor
NBility (Netbeheerders Business Capability)Actueelton.vanderknaap@stedin.netTon van der Knaap
AORTA (Landelijke infrastructuur voor berichtuitwisseling in de zorg)Actueeltesink@vzvz.nlWouter Tesink
MORA (Middelbaar beroepsOnderwijs Referentie Architectuur)Actueelr.vos@mbodigitaal.nl,

[1]

info@mbodigitaal.nl
Rob Vos (MBO Digitaal)
PETRA (Provinciale EnTerprise ReferentieArchitectuur)Actueelm.nederlof@gelderland.nlMichiel Nederlof
HORA (Hoger Onderwijs Referentie Architectuur)Actueelhorabeheer@gmail.comAnton Opperman
CORA (COrporatie Referentie Architectuur)Actueela.devries@lefier.nlArjen de Vries
FORA (Funderend Onderwijs Referentie Architectuur)Actueelh.nijstad@kennisnet.nl b.gaakeer@minocw.nl
WILMA (Waterschaps Informatie & Logisch Model Architectuur)ActueelWILMA@hetwaterschapshuis.nlAnita Langenacker
MARA (Model Architectuur voor Rijks Archiefinstellingen)Actueeline.reijnders@nationaalarchief.nlIne Vrenken-Reijnders
EAR (EnterpriseArchitectuur Rijksdienst)Actueelpostbusear@rijksoverheid.nl
Referentiearchitectuur JeugdketensActueelR.Luyten@rvdk.nlRene Luyten
GDI-Architectuur (GA)Actueel

Bureau MIDO
Turfmarkt 147
2511 DP Den Haag
E Postbus.PGDI@minbzk.nl
W https://pgdi.nl/ga/

W https://pgdi.nl/
Tom Peelen
VeRa (Veiligheidsregios Referentie Architectuur)Actueels.mcewan@vnog.nlSandra McEwan-Verver
Architectuur strafrechtketen (Astra)Actueelr.l.wouters@minjenv.nlRenzo Wouters (J&V)
ROSA (Referentie Onderwijs Sector Architectuur)Actueelinfo@edustandaard.nl, b.gaakeer@minocw.nlBram Gaakeer (Gebruikersraad
OCW)
Brian Dommisse
Henk Nijstad (beide Kennisnet)
GEMMA (Gemeentelijke ModelArchitectuur)Actueelgemmaonline@vng.nl / Theo.Peters@vng.nlTheo Peters
Architectuur VreemdelingenketenActueelm.j.zijderveld@minvenj.nlMarianne Zijderveld
PURA (Publieke gezondheid Referentie Architectuur)ActueelLgroenewegen@ggd.amsterdam.nlLaurens Groenewegen
MARTHE (Model Architectuur RijksToezichts- en HandhavingsEenheden)Actueelben.zwartveld@ilent.nlBen Zwartveld
ZiRA (Ziekenhuis Referentie Architectuur)Actueelmeijboom@nictiz.nlGerda Meijboom
LoonaangifteketenActueel
KarWeI (Ketenarchitectuur Werk en Inkomen)Actueelinfo@bkwi.nl, 088 751 37 00Willem Kossen
Referentiearchitectuur Regie op GegevensConceptAuteur: Bert Lukkien (ICTU) in opdracht van het programmamanagement Regie op gegevens (Paul Zeef en Carlo Luijten).

Reviewreactie insturen

IDentiteit Referentie Architectuur (IDRA)ConceptLoes Beukers
TARA (Toegankelijke Archieven Referentie Architectuur)Uitgefaseerd
Triple AVervangeninfo@sambo-ict.nlsaMBO-ICT
Standaarden informatievoorziening strafrechtsketenVervangen
Referentiearchitectuur educatieve contentketenVervangen
MARIJ (ModelArchitectuur Rijksoverheid)Vervangenpostbusear@rijksoverheid.nlPeter Bergman
LIDA (Langdurige-zorg InformatieDomeinArchitectuur)Vervangen