CSV Download Review Kernwaarden Kwaliteitsdoelen Architectuurprincipes Implicaties: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(met links naar eigenschappen, staging zone na tabel) |
(gearchiveerd) |
||
(24 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {{Archief}} | ||
{{Review kernwaarden ongestructureerd | |||
|Categorie=Downloads | |||
|ID=1 | |||
|Kort=CSV downloads}} | |||
Op deze pagina kun je alle pagina's die onderdeel uitmaken van de [[Publieke review Kernwaarden van Dienstverlening en bijbehorende Kwaliteitsdoelen en Architectuurprincipes]] downloaden als CSV-file. Files van dit type zijn door spreadsheet-programma's in te lezen, waarbij de ervaring leert dat open source varianten als LibreOffice het beste resultaat geven. | Op deze pagina kun je alle pagina's die onderdeel uitmaken van de [[Publieke review Kernwaarden van Dienstverlening en bijbehorende Kwaliteitsdoelen en Architectuurprincipes]] downloaden als CSV-file. Files van dit type zijn door spreadsheet-programma's in te lezen, waarbij de ervaring leert dat open source varianten als LibreOffice het beste resultaat geven. | ||
Download: | Download: | ||
==Simpele overzichtslijsten met alleen Titel en ID== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
{| class="wikitable" | |- | ||
! Oorspronkelijke tabellen !! Downloadlink | |||
|- | |||
| [[Kernwaarden van Dienstverlening]] || {{#ask: [[Elementtype::Kernwaarde]][[Status actualiteit::Concept||Actueel]] | |||
|?ID | |||
|?=Kernwaarde | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| mainlabel=- | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Kernwaarden kort | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| [[Kwaliteitsdoelen]] || {{#ask: [[Categorie:Kwaliteitsdoelen]][[Status actualiteit::Concept]] | |||
|?ID | |||
|?=Kwaliteitsdoel | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| mainlabel=- | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Kwaliteitsdoelen kort | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| [[Architectuurprincipes]] || {{#ask: [[Categorie:Architectuurprincipes]][[Status actualiteit::Concept]] | |||
|?ID | |||
|?=Naam Architectuurprincipe | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Architectuurprincipes kort | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| [[Implicaties van Architectuurprincipes]] || {{#ask: [[Elementtype::Implicatie]] | |||
|?ID | |||
|?=Naam implicatie | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Implicaties kort | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| Alle Kernwaarden, Kwaliteitsdoelen, Architectuurprincipes en Implicaties samen in 1 tabel|| {{#ask: [[Elementtype::Kernwaarde]][[Status actualiteit::Concept||Actueel]]OR[[Elementtype::Implicatie]][[Status actualiteit::Concept]]OR[[Categorie:Kwaliteitsdoelen]][[Status actualiteit::Concept]]OR[[Categorie:Architectuurprincipes]][[Status actualiteit::Concept]] | |||
|?ID | |||
|?Elementtype | |||
|?=Naam | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
|searchlabel=csv alle elementtypes kort | |||
|sep=, | |||
|limit=999 | |||
|sort=ID | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| [[Alle Toelichtingen uit review Kernwaarden]] || {{#ask:[[Categorie:Toelichtingen]][[Categorie:Review Kernwaarden van Dienstverlening]] | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| link=all | |||
|searchlabel=csv alle toelichtingen kort | |||
|sep=, | |||
|limit=999 | |||
|sort=ID | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Alle | | [[Alle Overzichten uit review Kernwaarden]] || {{#ask:[[Categorie:Overzichten]][[Categorie:Review Kernwaarden van Dienstverlening]] | ||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| link=all | |||
|searchlabel=csv alle overzichten kort | |||
|sep=, | |||
|limit=999 | |||
|sort=ID | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Alle Kernwaarden | | [[Alle Begrippen uit review Kernwaarden]] || {{#ask:[[Categorie:Begrippen]][[Categorie:Review Kernwaarden van Dienstverlening]] | ||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| link=all | |||
|searchlabel=csv alle begrippen kort | |||
|sep=, | |||
|limit=999 | |||
|sort=ID | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Alle Kernwaarden | | [[Alle Downloads uit review Kernwaarden]] || {{#ask:[[Categorie:Downloads]][[Categorie:Review Kernwaarden van Dienstverlening]] | ||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| link=all | |||
|searchlabel=csv alle downloads kort | |||
|sep=, | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| | | [[Volledige scope Review Kernwaarden|Namen van alle pagina's in review in 1 tabel]] || {{#ask:[[:+]][[Categorie:Review Kernwaarden van Dienstverlening]] | ||
|?elementtype | |||
|?Reviewopmerkingen | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| link=all | |||
|searchlabel=csv alle pagina's uit de review kort | |||
|sep=, | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|} | |||
==Downloads met alle teksten & relaties== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |- | ||
! Oorspronkelijke tabellen !! Downloadlink | |||
|- | |- | ||
| | | [[Kernwaarden van Dienstverlening]] || {{#ask: [[Elementtype::Kernwaarde]][[Status actualiteit::Concept||Actueel]] | ||
|?ID | |||
|?=Kernwaarde | |||
|?Omschrijving | |||
|?Toelichting | |||
|?Motiveert | |||
| mainlabel=- | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Kernwaarden teksten & relaties | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| | | [[Kwaliteitsdoelen]] || {{#ask: [[Categorie:Kwaliteitsdoelen]][[Status actualiteit::Concept]] | ||
|?ID | |||
|?=Naam kwaliteitsdoel | |||
|?Beschrijving | |||
|?-Motiveert=Bovenliggende Kernwaarde van Dienstverlening | |||
|?-Realiseert=Onderliggende Architectuurprincipes | |||
|?Heeft bron | |||
|?Vindt grondslag in=Grondslag in beleidskaders | |||
|?Is gerelateerd aan=Mede gebaseerd op | |||
| mainlabel=- | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Kwaliteitsdoelen teksten & relaties | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| | | [[Architectuurprincipes]] || {{#ask: [[Categorie:Architectuurprincipes]][[Status actualiteit::Concept]] | ||
|?ID | |||
|?=Naam Architectuurprincipe | |||
|?Stelling | |||
|?Rationale | |||
|?Realiseert=Bij kwaliteitsdoel(en) | |||
|?-2-Realiseert=Implicaties | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Architectuurprincipes teksten & relaties | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| | | [[Implicaties van Architectuurprincipes]] || {{#ask: [[Elementtype::Implicatie]] | ||
|?ID | |||
|?=Naam implicatie | |||
|?Realiseert=Bij Architectuurprincipe | |||
|?Laag binnen vijflaagsmodel=Laag Vijflaagsmodel | |||
|?Implicaties=Beschrijving | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Implicaties teksten & relaties | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| Alle Implicaties van Architectuurprincipes || | | Alle Kernwaarden, Kwaliteitsdoelen, Architectuurprincipes en Implicaties samen in 1 tabel|| {{#ask: [[Elementtype::Kernwaarde]][[Status actualiteit::Concept||Actueel]]OR[[Elementtype::Implicatie]][[Status actualiteit::Concept]]OR[[Categorie:Kwaliteitsdoelen]][[Status actualiteit::Concept]]OR[[Categorie:Architectuurprincipes]][[Status actualiteit::Concept]] | ||
|?ID | |||
|?Elementtype | |||
|?=Naam implicatie | |||
|?Omschrijving | |||
|?Toelichting | |||
|?Motiveert | |||
|?Beschrijving | |||
|?-2-Motiveert=Bovenliggende Kernwaarde van Dienstverlening | |||
|?-2-Realiseert=Onderliggende Architectuurprincipes | |||
|?Heeft bron | |||
|?Vindt grondslag in=Grondslag in beleidskaders | |||
|?Is gerelateerd aan=Mede gebaseerd op | |||
|?Realiseert | |||
|?Stelling | |||
|?Rationale | |||
|?Laag binnen vijflaagsmodel=Laag Vijflaagsmodel | |||
|?Implicaties=Beschrijving implicatie | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Alle elementtypen teksten & relaties | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=100 | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |- | ||
| | | Relaties Beleidskaders met Kwaliteitsdoelen (en bijbehorende kernwaarden)|| | ||
{{#ask: [[-Motiveert::<q>[[Categorie:Kernwaarden van dienstverlening]]</q>]] [[Status actualiteit::Concept]] OR | |||
[[Categorie:Kernwaarden van dienstverlening]] [[Status actualiteit::Actueel]] | |||
|?ID | |||
|?elementtype | |||
|?Vindt grondslag in | |||
|?Motiveert | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
|searchlabel=relaties met beleidskaders | |||
|sep=, | |||
|sort=Elementtype, ID | |||
|limit=999 | |||
}}. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== | ==Download tabellen met alle beschikbare eigenschappen== | ||
De onderstaande overzichten geven voor elk element (Kernwaarde, Kwaliteitsdoel, Architectuurprincipe, Implicatie) de volledige informatie zoals die op noraonline bekend is. De link in de eerste kolom verwijst naar de definitie van het element, waar precies is te zien welke eigenschappen elk elementtype heeft. | |||
{{#ask: [[Elementtype::Implicatie]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Elementtype !! Downloadlink | |||
|- | |||
| [[Kernwaarde]] || {{#ask: [[Elementtype::Kernwaarde]][[Status actualiteit::Concept||Actueel]] | |||
|?ID | |||
|?=Kernwaarde | |||
|?Omschrijving | |||
|?Toelichting | |||
|?Motiveert | |||
|?Afbeelding | |||
|?Status actualiteit | |||
|?Status toelichting | |||
| mainlabel=- | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Kernwaarden alle eigenschappen | |||
| sep=, | |||
|sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| [[Kwaliteitsdoel]] || {{#ask: [[Categorie:Kwaliteitsdoelen]][[Status actualiteit::Concept]] | |||
|?ID | |||
|?=Naam kwaliteitsdoel | |||
|?Beschrijving | |||
|?-Motiveert=Bovenliggende Kernwaarde van Dienstverlening | |||
|?-Realiseert=Onderliggende Architectuurprincipes | |||
|?Heeft bron | |||
|?Vindt grondslag in=Grondslag in beleidskaders | |||
|?Is gerelateerd aan=Mede gebaseerd op | |||
|?Afbeelding | |||
|?Status actualiteit | |||
|?Status toelichting | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Kwaliteitsdoelen alle eigenschappen | |||
| sep=, | |||
| sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| [[Architectuurprincipe]] || {{#ask: [[Categorie:Architectuurprincipes]][[Status actualiteit::Concept]] | |||
|?ID | |||
|?=Naam Architectuurprincipe | |||
|?Stelling | |||
|?Rationale | |||
|?Realiseert=Bij kwaliteitsdoel(en) | |||
|?-2-Realiseert=Implicaties | |||
|?Afbeelding | |||
|?Status actualiteit | |||
|?Status toelichting | |||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Architectuurprincipes alle eigenschappen | |||
| sep=, | |||
| sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | |||
|- | |||
| [[Implicatie]] || {{#ask: [[Elementtype::Implicatie]] | |||
|?ID | |?ID | ||
|?=Naam implicatie | |?=Naam implicatie | ||
|?Realiseert=Bij Architectuurprincipe | |?Realiseert=Bij Architectuurprincipe | ||
|?Laag binnen vijflaagsmodel=Laag | |?Laag binnen vijflaagsmodel=Laag Vijflaagsmodel | ||
|?Implicaties=Beschrijving | |?Implicaties=Beschrijving | ||
|format= | |?Status actualiteit | ||
|sort=ID | |?Status toelichting | ||
| format=csv | |||
| headers=show | |||
| mainlabel=- | |||
| link=all | |||
| searchlabel=csv Implicaties alle eigenschappen | |||
| sep=, | |||
| sort=ID | |||
|limit=999 | |||
}} | }} | ||
|} | |||
[[Categorie:Downloads]][[Categorie:Review Kernwaarden van Dienstverlening]] |
Huidige versie van 18 jul 2023 om 15:10
- Status
- De Gebruikersraad heeft ingestemd met RFC 2022 op 13-9-2022. De wijzigingen zijn ingegaan per 1 januari 2023.
- Was onderdeel van publieke review
- Terug naar Reviewpagina
- Terug naar Scope Review
- Type pagina
- Downloads
- Meer Downloads bekijken:
- Alle Downloads in review
Op deze pagina kun je alle pagina's die onderdeel uitmaken van de Publieke review Kernwaarden van Dienstverlening en bijbehorende Kwaliteitsdoelen en Architectuurprincipes downloaden als CSV-file. Files van dit type zijn door spreadsheet-programma's in te lezen, waarbij de ervaring leert dat open source varianten als LibreOffice het beste resultaat geven.
Download:
Simpele overzichtslijsten met alleen Titel en ID[bewerken]
Oorspronkelijke tabellen | Downloadlink |
---|---|
Kernwaarden van Dienstverlening | csv Kernwaarden kort |
Kwaliteitsdoelen | csv Kwaliteitsdoelen kort |
Architectuurprincipes | csv Architectuurprincipes kort |
Implicaties van Architectuurprincipes | csv Implicaties kort |
Alle Kernwaarden, Kwaliteitsdoelen, Architectuurprincipes en Implicaties samen in 1 tabel | csv alle elementtypes kort |
Alle Toelichtingen uit review Kernwaarden | csv alle toelichtingen kort |
Alle Overzichten uit review Kernwaarden | csv alle overzichten kort |
Alle Begrippen uit review Kernwaarden | csv alle begrippen kort |
Alle Downloads uit review Kernwaarden | csv alle downloads kort |
Namen van alle pagina's in review in 1 tabel | csv alle pagina's uit de review kort |
Downloads met alle teksten & relaties[bewerken]
Oorspronkelijke tabellen | Downloadlink |
---|---|
Kernwaarden van Dienstverlening | csv Kernwaarden teksten & relaties |
Kwaliteitsdoelen | csv Kwaliteitsdoelen teksten & relaties |
Architectuurprincipes | csv Architectuurprincipes teksten & relaties |
Implicaties van Architectuurprincipes | csv Implicaties teksten & relaties |
Alle Kernwaarden, Kwaliteitsdoelen, Architectuurprincipes en Implicaties samen in 1 tabel | csv Alle elementtypen teksten & relaties |
Relaties Beleidskaders met Kwaliteitsdoelen (en bijbehorende kernwaarden) |
Download tabellen met alle beschikbare eigenschappen[bewerken]
De onderstaande overzichten geven voor elk element (Kernwaarde, Kwaliteitsdoel, Architectuurprincipe, Implicatie) de volledige informatie zoals die op noraonline bekend is. De link in de eerste kolom verwijst naar de definitie van het element, waar precies is te zien welke eigenschappen elk elementtype heeft.