BIO Thema Toegangsbeveiliging/Aandachtspunten ten aanzien objecten: verschil tussen versies
BIO Thema-uitwerking ToegangsbeveiligingBIO Thema Toegangsbeveiliging/Aandachtspunten ten aanzien objecten <
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k (Tekst vervangen - 'Status Actualiteit=' door 'Status actualiteit=') |
(tabel overgenomen uit "ISORwiki tabellen.docx") |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{#Element: | {{#Element: | ||
|Elementtype=Hoofdstuk normenkader | |||
|ID=LTV_BIJL4 | |ID=LTV_BIJL4 | ||
|Titel=BIO Thema Toegangbeveiliging - Aandachtspunten ten aanzien objecten | |Titel=BIO Thema Toegangbeveiliging - Aandachtspunten ten aanzien objecten | ||
| | |Kent element met zelfde titel=Nee | ||
|Status actualiteit=Actueel | |Status actualiteit=Actueel | ||
|Redactionele wijzigingsdatum=29 | |Redactionele wijzigingsdatum=2018/01/29 | ||
|Publicatiedatum=29 | |Publicatiedatum=2018/01/29 | ||
|Beschrijving= | |Beschrijving={| class="wikitable" | ||
|- style="background-color:#bfbfbf" | |||
|| Objecten | |||
|| Baseline | |||
|| Opmerking/Thema | |||
|- | |||
|Gedeelde Autorisatie | |||
|NIST | |||
|Opm: Niet geadresseerd in TB | |||
|- | |||
|Sessie | |||
|NIST | |||
|Opm: Niet geadresseerd in TB | |||
|- | |||
|Labelen | |||
|NIST, ISO | |||
|Opm: Niet geadresseerd in TB | |||
|- | |||
|Speciale systeemhulpmiddelen | |||
|ISO | |||
|Opm: Niet geadresseerd in TB | |||
|- | |||
|Toegangsbeveiliging op (programma-) broncode | |||
|ISO | |||
|Opm: Niet geadresseerd in TB | |||
|- | |||
|Draadloze Toegangsverbinding | |||
|NIST, ISO | |||
|Thema: Werkplek | |||
|- | |||
|Remote Access | |||
|NIST, ISO | |||
|Thema: Werkplek | |||
|- | |||
|Externe connectie | |||
|NIST, ISO | |||
|Thema: Werkplek | |||
|- | |||
|Toegang Mobiele Apparatuur | |||
|NIST, ISO | |||
|Thema: Werkplek | |||
|- style="background-color:#bfbfbf" | |||
|| Overige | |||
|| | |||
|| | |||
|- | |||
|Verantwoordelijkheden gebruikers ISO 9.3. | |||
| colspan="2" style="border:0.5pt solid #00000a;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.199cm;padding-right:0.191cm;" | Mist in bovenstaande beschrijving. Het beheer (9.2.4.) is wel beschreven, maar het gebruik niet! | |||
|- | |||
|Inlogprocedures | |||
| colspan="2" style="border:0.5pt solid #00000a;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.199cm;padding-right:0.191cm;" | U3. Missen daar niet de rest van de ISO 9.4.2.-indicatoren? | |||
|- | |||
|Verantwoordelijkheden gebruikers ISO 9.3 | |||
| colspan="2" style="border:0.5pt solid #00000a;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.199cm;padding-right:0.191cm;" | Mist in bovenstaande beschrijving. Het beheer (9.2.4.) is wel beschreven, maar het gebruik niet! | |||
|- | |||
|Wachtwoordenbeheer U.05 | |||
| colspan="2" style="border:0.5pt solid #00000a;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.199cm;padding-right:0.191cm;" | Missen daar niet de rest van de ISO 9.4.3.-indicatoren? | |||
|- | |||
|Verwijzingen naar practices opnemen | |||
| colspan="2" style="border:0.5pt solid #00000a;padding-top:0cm;padding-bottom:0cm;padding-left:0.199cm;padding-right:0.191cm;" | | |||
|- | |||
|} | |||
|Heeft bron=BIO Thema Toegangbeveiliging | |Heeft bron=BIO Thema Toegangbeveiliging | ||
|Heeft ouder=BIO Thema Toegangbeveiliging | |Heeft ouder=BIO Thema Toegangbeveiliging | ||
}} | }} |
Versie van 31 jul 2018 21:42
Versie 2.0 van 23 oktober 2020 van de BIO Thema-uitwerking Toegangsbeveiliging is vervangen door versie 2.1 van 29 oktober 2021.
De wijzigingen betreffen met name de uniformering van objectdefinities en objectnamen in en tussen BIO Thema-uitwerkingen.
Versie 2.1 in PDF-formaat is op de website CIP-overheid/producten gepubliceerd.
De wijzigingen betreffen met name de uniformering van objectdefinities en objectnamen in en tussen BIO Thema-uitwerkingen.
Versie 2.1 in PDF-formaat is op de website CIP-overheid/producten gepubliceerd.
Alle hoofdstukken bij BIO Thema-uitwerking Toegangsbeveiliging:
|
{