Sandbox:gebruikersraad: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(placeholderversie) |
(met code voor profiel en tabel, oude tabel uit pagina Gebruikersraad) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {{Profielfoto en tabel|naam=Marieke Vos|is werkzaam bij=ICTU, NORA|extensie=jpg|inhoud=NORA, [[NORA Familie]], Communities, Kennismanagement <br> [[Domein Generiek]]|contact=[https://www.linkedin.com/in/marieke-vos-515717b/ Profiel op LinkedIn]}} | ||
<br> | |||
{{Profielfoto en tabel|naam=Marieke Vos|is werkzaam bij=ICTU, NORA|extensie=jpg|inhoud=NORA, [[NORA Familie]], Communities, Kennismanagement <br> [[Domein Generiek]]|contact=[https://www.linkedin.com/in/marieke-vos-515717b/ Profiel op LinkedIn]}} | |||
<br> | |||
{{Profielfoto en tabel|naam=Marieke Vos|is werkzaam bij=ICTU, NORA|extensie=jpg|inhoud=NORA, [[NORA Familie]], Communities, Kennismanagement <br> [[Domein Generiek]]|contact=[https://www.linkedin.com/in/marieke-vos-515717b/ Profiel op LinkedIn]}} | |||
<br> | |||
{{Profielfoto en tabel|naam=Marieke Vos|is werkzaam bij=ICTU, NORA|extensie=jpg|inhoud=NORA, [[NORA Familie]], Communities, Kennismanagement <br> [[Domein Generiek]]|contact=[https://www.linkedin.com/in/marieke-vos-515717b/ Profiel op LinkedIn]}} | |||
==Oorspronkelijke tabel== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Naam !! Vertegenwoordigt !! Domein | |||
|- | |||
| Bram Gaakeer (OCW) || beheer [[ROSA (Referentie Onderwijs Sector Architectuur)|ROSA]] || [[Domein Onderwijs en wetenschap]] | |||
|- | |||
| Sheila Ghosh (BKWI) || beheer [[KarWeI (Ketenarchitectuur Werk en Inkomen)|KarWeI]] || [[Domein Subsidies uitkeringen en toeslagen]], [[Domein Werk en loopbaan]] | |||
|- | |||
| Jasper van Lieshout (VWS) || Ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport || [[Domein Gezondheid en zorg]] | |||
|- | |||
| Rob Meijer (Defensie) || Ministerie van Defensie || [[Domein Defensie]] | |||
|- | |||
| Ben Zwartveld (IenM) || Inspecties || [[Domein Bouwen wonen en leefomgeving]] | |||
|- | |||
| Hedde van der Lugt (Nictiz) || beheer [[AORTA (Landelijke infrastructuur voor berichtuitwisseling in de zorg)|AORTA]] || [[Domein Gezondheid en zorg]] | |||
|- | |||
| Anton Opperman (Erasmus Universiteit Rotterdam) || beheer [[HORA (Hoger Onderwijs Referentie Architectuur)|HORA]] || [[Domein Onderwijs en wetenschap]] | |||
|- | |||
| Sergio Richardson (GGD GHOR Nederland) || beheer [[PURA (Publieke gezondheid Referentie Architectuur)|PURA]] || [[Domein Gezondheid en zorg]], [[Domein Overheid bestuur en koninkrijk]] | |||
|- | |||
| Marianne Zijderveld (V&J) || beheer [[Architectuur Vreemdelingenketen]] || [[Domein Immigratie integratie en inburgering]] | |||
|- | |||
| Michel Ritskes (Nationale Politie) || architectuur Politie || [[Domein Openbare orde en veiligheid]], | |||
|- | |||
| Theo Arts (RWS) || architectuur Rijkswaterstaat || [[Domein Milieu ruimte en water]] | |||
|- | |||
| Tom Mulder (GGD / GHOR) || architectuur Zorg & Veiligheid || [[Domein Gezondheid en zorg]], [[Domein Openbare orde en veiligheid]] | |||
|- | |||
| Rene Luyten (raad van de Kinderbescherming) || [[Referentiearchitectuur Jeugdketens]] || [[Domein Familie jeugd en gezin]], [[Domein Onderwijs en wetenschap]] [[Domein Openbare orde en veiligheid]] [[Domein Rechtspraak]] [[Domein Gezondheid en zorg]] | |||
|- | |||
| Arjen de Vries (Lafier) || beheer [[CORA (COrporatie Referentie Architectuur)]] || [[ Domein Bouwen wonen en leefomgeving]] (en meer) | |||
|- | |||
| R. Peters (Veiligheidsregio Kennemerland) || [[VeRa (Veiligheidsregios Referentie Architectuur)]] || [[Domein Milieu ruimte en water]], [[Domein Openbare orde en veiligheid]], [[Domein Gezondheid en zorg]] | |||
|- | |||
| Jasper Kuijten (RIVM) || architectuur RIVM || [[Domein Gezondheid en zorg]] | |||
|- | |||
| Geer Haas (SVB) || architectuur Sociale Zekerheid || [[Domein Subsidies uitkeringen en toeslagen]], | |||
|- | |||
| Peter Leijnse (Logius) || Architectuur [[Voorzieningen]] & [[Bouwstenen]] || [[Domein Generiek]] | |||
|- | |||
| Rinus Braak (DICTU) || Architectuur [[Voorzieningen]] & [[Bouwstenen]] || [[Domein Generiek]] | |||
|- | |||
| Maarten van der Veen (BFS) || [[Standaarden]] || [[Domein Generiek]] | |||
|- | |||
| Jaap van der Veen (Belastingdienst) || doorontwikkeling [[Beveiliging]] || [[Domein Generiek]] | |||
|- | |||
| Eric Nijenhuis (UWV) || [[Katern Verbinden]] || [[Domein Generiek]] | |||
|- | |||
| Gijsbert Kruithof (Nationaal Archief) || doorontwikkeling [[Duurzame Toegankelijkheid]] || [[Domein Generiek|Domein Generiek]] | |||
|- | |||
| Jeroen Baltussen (GeoNovum) || doorontwikkeling [[Geo]] || [[Domein Milieu ruimte en water]],[[Domein Bouwen wonen en leefomgeving]],[[Domein Verkeer en vervoer]] | |||
|- | |||
| Paul de Frankrijker (Het Waterschapshuis) || beheer [[WILMA_(Waterschaps Informatie & Logisch Model Architectuur)|WILMA]] || [[Domein Milieu ruimte en water]] | |||
|- | |||
| Theo Peters (KING) || beheer [[GEMMA (Gemeentelijke ModelArchitectuur)|GEMMA]] || [[Domein Overheid bestuur en koninkrijk]] (en meer) | |||
|- | |||
| Derkjan Zweers (Provincie Overijssel) || beheer [[PETRA (Provinciale EnTerprise ReferentieArchitectuur)|PETRA]] || [[Domein Overheid bestuur en koninkrijk]] | |||
|- | |||
| Peter Bergman (ICTU) || beheer [[EAR (EnterpriseArchitectuur Rijksdienst)|EAR]] / [[MARIJ (ModelArchitectuur Rijksoverheid)|MARIJ]] || [[Domein Overheid bestuur en koninkrijk]] | |||
|- | |||
| Erwin Oord (ArchiXL) || technisch beheer NORA-wiki || | |||
|- | |||
| Joris Dirks (ICTU) || [[NORA Beheer]] || | |||
|- | |||
| Marieke Vos (ICTU) || [[NORA Beheer]] || | |||
|- | |||
| Eric Brouwer (ICTU) || [[NORA Beheer]] || | |||
|} |
Versie van 21 aug 2019 16:53
Marieke Vos (ICTU, NORA) Expertisegebieden: NORA, NORA Familie, Communities, Kennismanagement |
Marieke Vos (ICTU, NORA) Expertisegebieden: NORA, NORA Familie, Communities, Kennismanagement |
Marieke Vos (ICTU, NORA) Expertisegebieden: NORA, NORA Familie, Communities, Kennismanagement |
Marieke Vos (ICTU, NORA) Expertisegebieden: NORA, NORA Familie, Communities, Kennismanagement |